ივლისი 20, 2015 13:25
კომისიის აპარატის რეორგანიზაცია-რესტრუქტურიზაციის კვლევის საკონსულტაციო მომსახურებას შპს „PMCG“ ჩაატარებს
საქართველოს კომუნიკაციების ეროვნულმა კომისიის აპარატის რეორგანიზაცია-რესტრუქტურიზაციის უზრუნველსაყოფად საორგანიზაციო კვლევის საკონსულტაციო მომსახურების შესყიდვაზე გამოცხადებულ ტენდერში შპს  „PMCG“- მ გაიმარჯვა.
კომპანიამ მომდევნო 14 კვირის განმავლობაში საქართველოს კომუნიკაციების ეროვნული კომისიის მისიის, მიზნებისა და სტრატეგიული განვითარების მოთხოვნების გათვალიწინებით ორგანზაციის დღეს არსებული სტრუქტურის ეფექტიანობა უნდა შეისჭავლოს, გაანალიზოს კომისიის ძირითადი და დამხმარე სტრუქტურული ერთეულების - დეპარტამენტების ფუნქციების და თანამდებობრივი ინსტრუქციების ორგანიზაციის მიზნებთან  შესაბამისობა, ასევე, კომისიის აპარატის საქმიანობის პროცესის და შრომითი ურთიერთობების მარეგულირებელი სხვა წესები.
საკონსულტაციო მომსახურების შესყიდვის მიზანს, ასევე, წარმოადგენს საქართველოს კომუნიკაციების ეროვნული კომისიის აპარატის თანაშრომელთა და მენეჯერთა სამუშაო შეფასება, რაც გულისხმობს თანამშრომელთა ფუნქციონალური დატვირთვის, მათი უნარებისა და შესაძლებლობების შესწავლას.
დეტალური ინფორმაცია საქართველოს კომუნიკაციების ეროვნული კომისიის აპარატის რეორგანიზაციის უზრუნველსაყოფად  საკონსულტაციო მომსახურების შესყიდვაზე გამოცხადებული ტენდერის შესახებ, ხელმისაწვდომია როგორც საქართველოს კომუნიკაციების ეროვნული კომისიის ოფიციალურ ვებგვერდზე (www.gncc.ge), ასევე სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს ოფიციალურ ვებგვერდზე (http://procurement.gov.ge/)

The reorganization-restructuring study consulting services of the Commission’s office to be carried out by “PMCG.”
„PMCG“ Ltd has won in the contest announced for the procurement of consulting  services to ensure the reorganization-restructuring of the office of GNCC.
For the next 14 weeks, while taking into consideration the mission, objectives and strategic development requirements of the GNCC, the company has to study effectiveness of the current structure, analyze main and auxiliary units of the Commission – the compliance of departmental functions and positional instructions with the objectives of the Commission, also, other regulatory rules including the activities of the Commission’s office and labor relations.
The objective of the procurement of consulting services is also to estimate work rate of the office staff and managers of GNCC, which includes the study of employees’ functional load, and exploration of their skills and opportunities.
The detailed information about the tender announced for the procurement of consulting services in order to ensure Commission’s reorganization-restructuring process is available at the official website of Georgian National Communications Commission (www.gncc.ge) and also, at the official website of the State Procurement Agency (http://procurement.gov.ge/).