რადიომაუწყებლობის ლიცენზიების გასაცემად გამოცხადებულ კონკურსებზე საბუთების მიღების ვადა ამოიწურა
საქართველოს კომუნიკაციების ეროვნულმა კომისიამ რადიომაუწყებლობის ლიცენზიების გასაცემად ოთხი კონკურსი 2017 წლის 23 თებერვლის გადაწყვეტილებით გამოცხადდა.
27, 2017
12:57
შპს „ალგოგინი ენტერტაინმენტ მედია გრუპმა“ მაუწყებლობაზე ავტორიზავია გაიარა
მარტი 27, 2017 12:57
საქართველოს კომუნიკაციების ეროვნულმა კომისიამ დააკმაყოფილა შპს „ალგოგინი ენტერტაინმენტ მედია გრუპის“ განაცხადი და კომისიის უწყებრივ რეესტრში ტელემაუწყებლობაზე ავტორიზებულ პირად დაარეგისტრირა.
12:56
შპს „ჯეოსელმა“ და შპს „მაგთიკომმა“ ნუმერაციის რესურსით სარგებლობის ნებართვები მიიღეს
მარტი 27, 2017 12:56
საქართველოს კომუნიკაციების ეროვნულმა კომისიამ შპს „ჯეოსელის“ და შპს „მაგთიკომის“ განაცხადების საფუძველზე ნუმერაციის რესურსების ნებართვები გასცა.
14:20
უკრაინის მარეგულირებელი კომისიის დელეგაცია საქართველოს ეწვია
მარტი 23, 2017 14:20
საქართველოს კომუნიკაციების ეროვნული კომისია უკრაინის ტელევიზიისა და რადიოს ეროვნული კომისიის დელეგაციას  მასპინძლობს.
შპს „42 პარალელმა“ მაუწყებლობაზე ავტორიზაცია გაიარა
მარტი 17, 2017 12:11
საქართველოს კომუნიკაციების ეროვნული კომისიის გადაწყვეტილებით შპს „42 პარალელმა“ მაუწყებყლობაზე ავტორიზაცია გაიარა.
შპს „მაგთიკომმა“ ინტერნეტ ტექნოლოგიით ხმოვანი მომსახურების უზრუნველსაყოფად ნუმერაციის რესურსით სარგებლობის...
მარტი 17, 2017 12:10
საქართველოს კომუნიკაციების ეროვნულმა კომისიამ დააკმაყოფილა შპს „მაგთიკომის“ მოთხოვნა და ნუმერაციის რესურსით სარგებლობის ნებართვა მიანიჭა.
12:09
კომისიამ თხუთმეტ იურიდიულ პირს ელექტრონული კომუნიკაციების სფეროში საქმიანობის ავტორიზაცია შეუჩერა
მარტი 17, 2017 12:09
საქართველოს კომუნიკაციების ეროვნულმა კომისიამ თხუთმეტ იურიდიულ პირს ელექტრონული კომუნიკაციების სფეროში საქმიანობის ავტორიზაცია შეუჩერა.
17:41
მომხმარებელთა უფლებების დაცვის საერთაშორისო დღეს თამთა ტეფნაძემ ანგარიში წარადგინა
მარტი 15, 2017 17:41
2017  წლის 15 მარტს მომხამარებელთა უფლებების დაცვის საერთაშორისო დღეს საქართველოს კომუნიკაციების ეროვნულ კომისიასთან დამოუკიდებლად მოქმედმა მომხმარებელთა ინტერესების საზოგადოებრივმა დამცველმა, თამთა ტეფნაძემ სასტუმრო “თბილისი - რუმსში“   სამსახურის 2016 წლის  საქმიანობის ანგარიში წარადგინა.
13:01
კომისიამ ნუმერაციის რესურსით სარგებლობის ორი ახალი ნებრთვა გასცა
მარტი 10, 2017 13:01
საქართველოს კომუნიკაციების ეროვნულმა კომისიამ ნუმერაციის რესურსით სარგებლობის ორი ახალი ნებართვა გასცა.

The Commission has launched public administrative proceedings in order to grant - 116006 numbering resource...
September 21, 2015 17:45
GNCC has launched public administrative proceedings in order to grant – 116006 numbering resource (Euro number) to the “State Fund for the Protection and Assistance of (Statutory) Victims of Human Trafficking” LEPL.
17:43
The Commission has granted a prior consent to “Radio Art” to transfer its own private broadcasting №B52...
September 21, 2015 17:43
GNCC has granted a prior consent to “Radio Art” Ltd to transfer its own private broadcasting №B52 license to “Art Radio” Ltd.
17:42
The Commission has issued written warning on “Media Content” Ltd
September 21, 2015 17:42
GNCC has issued written warning on “Media Content” Ltd
17:38
“Civic Education Foundation” NNLP (Brand name “Tabula”)has been sanctioned
September 21, 2015 17:38
GNCC has issued a written warning on “Civic Education Foundation” NNLP (Brand name “Tabula”) for violating the advertising time limit.
17:36
The Commission issued a written warning on “O&M Group”
September 21, 2015 17:36
GNCC has issued a written warning on “O&M Group” Ltd for violating the Georgian Law “On Electronic Communications.”
15, 2015
13:12
The Commission has made a decision in regard to fulfillment of №MUX B and №MUX E license terms and conditions...
September 15, 2015 13:12
The Commission has made a decision in regard to fulfillment of №MUX B and №MUX E license terms and conditions for the use of radio frequency spectrum by “Stereo+” Ltd.
14, 2015
17:20
The Commission has imposed a sanction on “Mobitel” Ltd (Beeline)
September 14, 2015 17:20
GNCC has imposed a sanction on “Mobitel” Ltd with a brand name “Beeline”- in the form of a written warning.